Педагоги з Ніжина долучилися до Всеукраїнської конференції

25–26 червня делегація вчителів Ніжинської ЗОШ № 17 у складі: Власенко Л.В., Шепетун А.І., Кононець Н.І. – взяли участь у Всеукраїнській конференції Програми "Демократична школа" (м. Київ). Під час конференції шкільна делегація


25–26 червня делегація вчителів Ніжинської ЗОШ № 17 у складі: Власенко Л.В., Шепетун А.І., Кононець Н.І. – взяли участь у Всеукраїнській конференції Програми "Демократична школа" (м. Київ).

Про це в мережі "Фейсбук" повідомляє Власенко Л. В., заступник директора з навчально-виховної роботи.

Під час конференції шкільна делегація представляла досвід роботи за 2018-2019 н. р. у компоненті Програми з наскрізного розвитку та оцінювання громадянських компетентностей у середній школі, який розроблений у тісній співпраці з фахівцями, що працювали над освітніми стандартами Нової української школи.
 
Працювали плідно в тематичних групах "Партнерство з батьками", "Партнерство з громадою", "Розвиток громадянських компетентностей: формувальне оцінювання", "Як забезпечити сталу демократію в школі?", "Компетентна школа: минуле, сучасне та виклики майбутнього". Ділились досвідом із делегаціями вчителів Польщі, Норвегії, Словаччини та 48 школами України, які працюють у третій хвилі Програми "Демократична школа".

За результатами 2018-2019 н.р. педагогічний колектив Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 успішно завершив перший етап діяльності у реалізації інноваційного освітнього проекту всеукраїнського рівня за темою "Формування та оцінювання громадянських компетентностей в освітньому процесі на рівні базової середньої освіти" у 2018-2021 роках". Сертифікати отримали весь педагогічний колектив та 20 учителів, які впроваджували уже апробовані та створювали власні вправи з формування громадянських компетентностей у 5-9 класах.