Рай із хенд мейду – під вікнами Ніжинського пологового будинку

Під вікнами Ніжинського пологового будинку – справжня краса. Неочікувано, бо ще донедавна тут нічого, крім трави та дерев, не було, а тепер мало не щодня з'являються нові декоративні інсталяції. Пустотливі бджілки, замріяний рожевий


Старша акушерка Тетяна Ярмак

Під вікнами Ніжинського пологового будинку – справжня краса. Неочікувано, бо ще донедавна тут нічого, крім трави та дерев, не було, а тепер мало не щодня з'являються нові декоративні інсталяції. Пустотливі бджілки, замріяний рожевий фламінго, дві маленькі черепашки спустилися до озерця, а ось довгоногий лелека комусь приніс довгоочікувану радість у сповитку – все це та багато інших декоративних фігурок тепер красуються під пологовим будинком.

"І це тільки початок", – запевнила журналістів 
mynizhyn. com старша акушерка Тетяна Ярмак. Ідея втілити в життя цю красу належить саме Тетяні Леонідівні, а допомагає їй створювати хенд-мейд увесь колектив пологового будинку.

Фігурки зроблені із підручних матеріалів: із пляшок, шин, непотрібних дротів... Для доброзичливого веселого павучка одна із працівниць не пошкодувала шуби із натурального хутра, вуликом для бджілок послужив старий плетений кошик. Є тут і колодязь з відерцем та кружкою, є і міні-озерце, обгороджене камінням.
 
"Усе, що тут зараз, – розповідає Тетяна Ярмак, – ми зробили за два тижні. Подібні інсталяції я помітила на території Чернігівської обласної лікарні, ідею привезла до Ніжина, поступово нею "загорівся" увесь наш колектив. Робимо все своїми силами, зносимо з дому, що у кого є, за власні кошти купуємо фарбу для фігурок. Їх виготовляє  наша майстриня молодша сестра медична Людмила Сердюк. Вдома у Людмили – справжній рай із хенд мейду". 

Два лебеді – чорний та білий – так і хочуть обійняти один одного крилами. Вони з'явилися тут лише вчора. "Я зателефонувала на станцію техобслуговування, нам віддали непотрібні шини, – ділиться Тетяна Леонідівна. – Придбали блакитну клейонку, нею вимостимо дно озерця, наповнимо його водичкою. Плануємо виготовити ще три лебеді, бджілок, айстри, встановити огорожу. Задумів багато".

Однак і в цій історії вже є сумні нотки: не встигли цю красу представити місту, як уже знайшлися вандали, які її нищать. Так, лелеку уже пошкодили, а вулик сприйняли як урну і почали скидати туди сміття. Тож хотілося б звернутися до ніжинців: давайте поважати старання людей, які роблять такі приємні речі для нас з вами. Сподіваємось, що такий міні-парк стане приємним місцем відпочинку для нашої малечі.

Валентина Пильник
Фото Наталія Нікітіна