У сквері Лисянського розпочали будівництво фонтану. Фото

Світлодинамічний пішохідний фонтан незабаром радуватиме ніжинців у сквері Лисянського. Будівництво об'єкту вартістю 2,5 млн уже розпочали. За ініціативи народного депутата України Олександра Кодоли кошти

ІМІДЖ


Так має виглядати фонтан після завершення будівництва. Вночі

Світлодинамічний пішохідний фонтан незабаром радуватиме ніжинців у сквері Лисянського. Будівництво об'єкту вартістю 2,5 млн уже розпочали. За ініціативи народного депутата України Олександра Кодоли кошти надійшли з державного бюджету.

Місце в центрі Ніжина з підведеними комунікаціями на пішохідній зоні в сквері Лисянского за адресою: вул. Гоголя, 4 б. запропонувала місцева влада ще минулого року.

Сьогодні, 4 липня, Олександр Кодола разом з начальником місцевого Управління житлово-комунального господарства Анатолієм Кушніренком, міським головою Анатолієм Лінником та його першим заступником Григорієм Олійником проінспектували початок будівництва та оглянули територію будмайданчику. Нині на території встановлення світлодинамічного фонтану присутні і археологи.

«Пішохідний світлодинамічний фонтан. Про це мріють багато ніжинців. І наше місто беззаперечно на це заслуговує.» — каже народний депутат.

За словами Анатолія Кушніренка, завершити будівництво фонтану планують до Дня Незалежності України, 24 серпня.


Зовнішній вигляд фонтану відповідно до проекту. Вдень