"Велике переселення" медиків наближається?

Хто з ніжинців звертався за потребами до працівників будівлі по вулиці Успенській, 8, той знає, у якому жалюгідному стані вона знаходиться. А розміщені тут одразу три установи: лабораторія центральної міської лікарні, Чернігівське


Хто з ніжинців звертався за потребами до працівників будівлі по вулиці Успенській, 8, той знає, у якому жалюгідному стані вона знаходиться. А розміщені тут одразу три  установи: лабораторія центральної міської лікарні, Чернігівське обласне бюро судово-медичної експертизи та Чернігівський обласний центр медико-соціальної експертизи. 

Приміщення – аварійне, у деяких кабінетах, де працюють люди, мало не на голову сиплеться стеля! Сьогодні, 8 липня, в ході оперативної наради було повідомлено, що керівництво міста займається вивченням цієї ситуації й усі три вищезгадані установи планують перенести в іншу будівлю.

"У центрі міста, щоб людям зручно було", – прозвучало в ході наради. Під "іншою будівлею" мають на увазі приміщення міської лікарні для дорослих. Таке "переселення" відбудеться після того, як лікарів і працівників 
міськлікарні переведуть працювати до єдиного медичного центру по Московській (маються на увазі всі медичні заклади в цьому районі, включаючи відділення і пологовий будинок).
 
Ось такі реформи в галузі медицини очікуються в майбутньому. До речі, про терміни, у які це має бути виконано, мова не йшла.

Валентина Пильник