У школі №15 з'являться два майданчика - спортивний і ігровий

15 липня на щотижневій оперативній нараді начальник Управління освіти Ніжинської міської ради Станіслав Крапив'янський розповів, що у електронній системі публічних закупівель Prozorro пройшли два аукціони на закупівлю спортивного


15 липня на щотижневій оперативній нараді начальник Управління освіти Ніжинської міської ради Станіслав Крапив'янський розповів, що у електронній системі публічних закупівель Prozorro пройшли два аукціони на закупівлю спортивного і ігрового майданчика за кошти громадського бюджету.

Завдяки аукціону, управління змогло зекономити кошти на закупівлі інвентарю і коштів з громадського бюджету вистачить ще на встановлення цих майданчиків.

Так, аукціон по спортивному майданчику виграло ТОВ Жеж-Ко, яке запропонувало 144 996,00 грн. з ПДВ, а очікувана вартість була 180 500,00 грн. з ПДВ. Економія більше 35 тис. грн.Аукціон по дитячому ігровому майданчику, також виграло ТОВ Жеж-Ко, запропонувавши 124 998,00 грн. з ПДВ. Очікувана вартість була 170 800,00 грн. з ПДВ. Економія коштів склала більше 45 тис. грн.Обидва майданчики будуть встановленні на території ЗОШ №15.

Нікітіна Наталія