Олександр Кодола — найвідповідальніший депутат-мажоритатник на Чернігівщині

Народний депутат України Олександр Кодола визнаний порталом "Слово і діло" найвідповідальнішим мажоритарником на Чернігівщині. Про це йдеться у матеріалі: Хроніки мажоритарки: наскільки

ІМІДЖ


Народний депутат України Олександр Кодола визнаний порталом "Слово і діло" найвідповідальнішим мажоритарником на Чернігівщині. Про це йдеться у матеріалі: Хроніки мажоритарки: наскільки ефективно працювали депутати від Чернігівської області

Зокрема журналісти зазначають:

"Найвідповідальніший мажоритарник – Олександр Кодола, в якого 64% виконаних обіцянок. Депутат за час каденції подав 87 законопроектів, 143 пропозиції до таблиць поправок і 225 запитів. У нього практично зразкова відвідуваність, з місця Кодола виступав 63 рази, з трибуни – 26".

І хоча у статті зазначається, що депутат нібито “провалив” цілу низку обіцянок у 2017 році, причому всі через недотримання термінів: будівництво стадіону в Ніжині, будівництво спортивного комплексу в Талалаївці, ремонт дитячого відділення Носівської центральної районної лікарні, ремонт неврологічного відділення Ніжинської ЦРЛ.

Переважна більшість його обіцянок вже виконана.

Зокрема відновлено роботу плавального басейну в Ніжині на базі НВК №16 "Престиж", збудовано футбольне міні-поле із штучним покриттям та дитяче ігрове містечко у Ніжині, відремонтовано дитяче відділення Носівської ЦРЛ, розпочато будівництво пішохідного фонтану і ремонт неврологічного відділення ЦРЛ в Ніжині, облаштовано спортивний майданчик у селі Коломійцівка Носівського району.

Також Олександр Кодола дотримав свою обіцянку голосувати у Верховній Раді України лише особисто та йти на вибори самовисуванцем. У всьому цьому і журналісти і громадськість можуть переконатися особисто.

Вікторія Жежелева