Засудили ніжинця, який підробляв паспорти

Засудили шахрая, який підробляв паспорти і за ними брав в оренду мультимедійну техніку. Чоловік проведе у в’язниці п’ять років. У Першотравневому районному суді м. Чернівці розглянуто обвинувальний акт за фактом підробки паспортів та шахрайства, вчинених 25-річним мешканцем м. Ніжин


Засудили шахрая, який підробляв паспорти і за ними брав в оренду мультимедійну техніку. Чоловік проведе у в’язниці п’ять років. 

У Першотравневому районному суді м. Чернівці розглянуто обвинувальний акт за фактом підробки паспортів та шахрайства, вчинених 25-річним мешканцем м. Ніжин Чернігівської області.

Обвинувачення у вказаному кримінальному провадженні підтримала Чернівецька місцева прокуратура.

Під час судового розгляду встановлено, що підсудний, відбуваючи умовний термін покарання за вчинення крадіжок на території Чернігівської області, шляхом підробки офіційних документів орендував у Чернівцях мультимедійну техніку, за яку платити не збирався.

Так, у листопаді 2017 року, чоловік самостійно підробив паспорти громадянина України, шляхом вклеювання своєї фотокартки, замість справжніх власників, та за цими паспортами у чотирьох різних громадян взяв в оренду мультимедійний проектор, цифрову відеокамеру, мікрофон та мікшерний пульт на загальну суму майже 50 тисяч гривень.

Вину чоловіка у вчиненні інкримінованих йому злочинів (ч.1,3,4 ст. 358 та ч. 2  ст. 190 КК України) доведено повністю.

За скоєне суд призначив правопорушнику покарання у виді 5 років позбавлення волі.

Прес служба прокуратури Чернівецької області