Сусідство з металобазою – життя в тумані

До редакції сайту Мynizhyn.com зі своєю проблемою звернулася ніжинка Шулещенко Наталія. Жінка пише: "Звертаємося до Вас з надією на допомогу, оскільки вже закінчилось терпіння, а будь-яких змін на краще не передбачається. Терпіли довго, не один рік


До редакції сайту  Мynizhyn.com зі своєю проблемою звернулася ніжинка Шулещенко Наталія. Жінка пише: "Звертаємося до Вас з надією на допомогу, оскільки вже закінчилось терпіння, а будь-яких змін на краще не передбачається. Терпіли довго, не один рік.

Справа в тому, що нам не пощастило мати по сусідству металобазу, яка знаходиться біля Курилівського переїзду, що в районі 14 ЗОШ. Працівники даного підприємства регулярно, практично щодня, спалюють різні відходи, а це різні гумові вироби, пластмасси, обмотка дротів і т. д. Тобто, як Ви розумієте,  дуже "корисні" речі, враховуючи те, що навіть спалювання сухого листя шкодить екологіі.

А нам доводиться регулярно цим дихати. Ось і зараз сидимо в отруйному тумані. Дітей відразу заганяємо в хату, бо меншу дитину і так вже 4 рік лікуємо в Охматдит від астми. Минулого року ми зверталися до горе-сусідів, вони пообіцяли, що припинять, але просто почали це робити ближче до ночі, або рано-вранці, але нам від цього легше не стало".

Журналісти нашого видання звернулися до начальника відділу з благоустрою Ніжина Юрія Кошеля. Юрій Віталійович відповів, що нічого не знає про цю проблему, до нього з нею не зверталися, і запросив стурбовану ніжинку  на розмову до нього в кабінет. Чи буде знайдено рішення цього непростого  питання і яким воно буде – сповістимо 
найближчим часом.

Валентина Пильник
Фото надане автором листа