У Ніжині стартувала «літня школа» для освітян України

Захід відбувається вперше в Ніжині. Організований громадською організацією «Ініціатива в дії». Мета «Літньої школи» — активізувати інтелектуальні ресурси творчих вчителів, допомогти їм освоїти нові методи


Захід відбувається вперше в Ніжині. Організований громадською організацією «Ініціатива в дії». Мета «Літньої школи» — активізувати інтелектуальні ресурси творчих вчителів, допомогти їм освоїти нові методи, прийоми і форми навчання та виховання, а також весело провести час, відпочити від буденності. Буде цікаво. Тренери, фахівці з різних дисциплін проводитимуть тренінги, які чергуватимуться з арттерапією, спорттерапією, танцтерапією. Будуть квести та екскурсія містом. 

Читайте також: 
Урочисте відкриття ІІІ Міжнародної літньої школи у Ніжині. Фото

На третій день — пікнік», — розповіла координатор заходу Тетяна Бутурлим, вона ж співзасновник ГО «Ініціатива в дії», директор освітнього центру «Школа Успіху», директор Київського регіонального інституту Університету «Україна».

Захід проходить в приміщенні антикафе «Hey Bro». Беруть участь вчителі з різних міст України: Ніжина, Чернігова, Сум, Вінниці, Донецька, Одеси, Конотопа.

«Загалом 52 учасники. Захід, який триватиме три дні, проводиться завдяки спонсорам, які допомогли реалізувати таку прекрасну ідею», - зазначила координаторка.

Тетяна Марченко, Ніжинська міська газета "Вісті" 
фото автора