Ніжинці не поспішають робити щеплення

"У Ніжині – низький рівень щеплень від дифтерії і правцю, – заявила в ході щотижневої наради 5 серпня головний лікар КНП «НМЦПМСД» О. Калініченко. – Спалах кору змусив ніжинців вакцинуватися, але є й такі, які це ігнорують". Нагадаємо: 29 липня


"У Ніжині – низький рівень щеплень від дифтерії і правцю, – заявила в ході щотижневої наради 5 серпня головний лікар КНП «НМЦПМСД» О. Калініченко. – Спалах кору змусив ніжинців вакцинуватися, але є й такі, які це ігнорують". 

Нагадаємо: 29 липня поточного року розпочалася Всеукраїнська кампанія "Вакциновані - значить захищені", суть якої – зробити необхідні щеплення.

На сайті "Міністерства охорони здоров'я України" прогнозують: "Пацієнтам слід вакцинуватися до вересня, з початком навчального року кількість випадків захворювання на інфекційні хвороби зростає, отже ризик виникнення спалаху підвищується". 

"Захистити себе і своїх дітей можна, зробивши щеплення, – розповіла головний лікар. – Вакцинацію проти дифтерії та правця починають робити  у ранньому дитячому віці, потім у 16 років і далі – кожні 10 років". 

О. Калініченко повідомила, що вакцинами для проведення щеплень Центр забезпечено в повному обсязі, крім того, вакцина якісна.

Валентина Пильник