Ніжинські шахісти перемогли на міжобласному фестивалі

3 серпня 2019 року в Прилуках відбувся міжобласний фестиваль з активних шахів, присвячений пам’яті активіста шахів та спонсора всіх останніх турнірів, які проходили в м. Прилуки, В’ячеслава Нестеренка


3 серпня 2019 року в Прилуках відбувся міжобласний фестиваль з активних шахів, присвячений пам’яті активіста шахів та спонсора всіх останніх турнірів, які проходили в м. Прилуки, В’ячеслава Нестеренка.

У програмі змагань було проведено два турніри: турнір «А» - командний турнір за участю 9 команд з трьох областей України та м. Києва, склад кожної - 5 чол.; турнір «Б» - особистий дитячий турнір серед юнаків та дівчат 2003 р.н. та молодших, в якому взяли участь 30 юних шахістів (5 – з Ніжина) з двох областей України та м. Києва. 

За сприяння Голови федерації шахів м.Ніжина, депутата обласної ради Сергія Охонька ніжинські шахи були представлені в обох видах змагань. І наші шахісти знову підтвердили свою високу майстерність. 

Турнір «А» проведено за коловою системою, контроль часу - 10 хвилин+5 секунд за кожний зроблений хід, починаючи з першого для кожного учасника. Впевнену перемогу здобула команда міста Ніжина ( Примиренко Володимир, Рудік Ігор, Вітер Ігор, Рідзель Олександр та Котляр Віктор). Переможці турніру отримали перехідний Кубок, медалі та грамоти. Друге місце у команди м. Києва, третє місце посіла команда м. Носівки. 

Турнір «Б» проведено за швейцарською системою в 9 турів з контролем часу 15 хв. кожному учаснику до кінця партії. У загальному заліку перше місце здобув вихованець ніжинської ДЮСШШ Кулепестін Олександр, він нагороджений кубком, медаллю та грамотою. Друге – третє місця посіли кияни П’янов Тимофій та Мірзоєв Рафаель.

Четверте місце ще у одного ніжинця Мокрушина Кіріла. Також були підведені підсумки в інших вікових категоріях: серед дітей 2007 року народження друге місце посів Шатура Андрій, серед шахістів 2010 року народження перше місце та золота медаль у Забіяки Олексія.

Управління освіти Ніжинської міської ради