Ніжинський міський ліцей перший у рейтингу шкіл Чернігівщини за результатами ЗНО

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Чернігівської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2019 року


Фото Ігоря Волосянкіна 

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Чернігівської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2019 року.

У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2019 році.

Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Так, перше місце у рейтингу шкіл Чернігівської області посів Ніжинський ліцей Ніжинської міськради Чернігівської області при Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя.

Також, на четвертому місці у рейтингу опинився Ніжинський обласний педагогічний ліцей Чернігівської обласної ради.

17-те місце у рейтенгу посіла Ніжинська гімназія №3.Детальніше про алгоритм розрахунку рейтингового бала дивіться за посиланням.

Рейтинг шкіл Чернігівської області 2019 року повністю можна переглянути ТУТ.

mynizhyn.com за матеріалами Високого Валу