Безкоштовно розігруємо шість квитків у цирк!

До Ніжина завітав Цирк шапіто "АРІНА" (цирк без тварин) - це маленький світ великих пригод для дітей та дорослих різного віку. Світ чарівництва і необмежених людських можливостей

До Ніжина завітав Цирк шапіто "АРІНА" (цирк без тварин) - це маленький світ великих пригод для дітей та дорослих різного віку. Світ чарівництва і необмежених людських можливостей. 
 
Вас дивуватимуть артисти різноманітного жанру: повітряні гімнасти, еквілібристи, жонглери! Шоу велитенських мильних бульбашок! Силові гімнасти та акробати, захоплююче фаєр-шоу та забавні клоуни!
 
З 24 по 26 серпня у Шевченківському парку о 17:00, запрошуємо! Тільки для вас АКЦІЯ 1+1 діє на 1;2;3 ряди! А ще дітям ДО 5 РОКІВ ВХІД БЕЗКОШТОВНИЙ (без надання окремого місця). Деталі за телефоном: 0953643637.
 
Також, у вас Є МОЖЛИВІСТЬ БЕЗКОШТОВНО ОТРИМАТИ 6 КВИТКІВ У ЦИРК! Для цього напишіть в коментарях «Хочу в цирк!» під цією новиною за посиланням: https://www.facebook.com/mynizhyn/posts/1355620417936957. (Потрібно ввійти у свій обліковий запис у Facebook).
 
Вигравши квиток ви зможете з собою взяти ще одну людину. ОДИН БІЛЕТ НА ДВОХ ГОСТЕЙ!
 
Шість переможців, що отримають по одному квитку, будуть обрані за допомогою random.org 23 серпня о 9 годині ранку. Забрати квитки можна буде того ж дня у редакції mynizhyn.com.