Філарет судитиметься з архієпископом Чернігівським і Ніжинським Євстратієм

Патріарх ПЦУ Філарет подав позов до суду на прессекретаря ПЦУ Євстратія (архієпископа Чернігівського та Ніжинського) про захист честі та гідності. Про це на своїй сторінці у Facebook написав Євстратій Зоря


Патріарх ПЦУ Філарет подав позов до суду на прессекретаря ПЦУ Євстратія (архієпископа Чернігівського та Ніжинського) про захист честі та гідності. 

Про це на своїй сторінці у Facebook написав Євстратій Зоря. 

«Про суд — не Страшний, а Шевченківський районний. Патріарх Філарет не раз і багатьом розповідав притчу про смирення. Звучала вона так: «Один пастор любив говорити про те, що він досяг глибокого смирення. Якийсь чоловік, знаючи про це, запросив його в ресторан. Тут він почав розпитувати, чи правду кажуть, що пастор — дуже смиренний. Співрозмовник це підтвердив. Тоді чоловік взяв склянку води і вихлюпнув йому в обличчя. "Що Ви собі дозволяєте? За що? Хіба так можна робити?" — підхопився пастор. "Ось і все Ваше смирення", — сказав чоловік». 

Згадав цю розповідь У день Преображення, коли з канцелярії Митрополії мені передали, що надійшов лист з Шевченківського суду. Патріарх Філарет (Денисенко М. А.) позивається до архієпископа Євстратія (Зорі І. В.) про «захист честі і гідності». 

Ніколи б не подумав, що у ряду Києво-Печерської лаври (точніше чоловічого монастиря МП, там існуючого) та Товариства з обмеженою відповідальністю «Спілка православних журналістів», які раніше позивалися до мене «про захист честі…», буде такий продовжувач… 

До речі, монастир МП і Товариство з обмеженою відповідальністю суди програли. 

P.S. Поділяю думку, висловлену в коментарях нижче: «Це той випадок, коли робить він, а соромно тобі». Однак мовчати на неправду лише тому, що поважаю людину, — не можу. AmicusPlato, sedmagisamicaveritas»,— написав Євстратій.

Джерело: Чeline