Нестандартне святкування Дня Незалежності у Ніжині. Фото

Цього року у Ніжині святкують День Незалежності України у незвичному форматі. Сьогодні, 24 серпня, ніжинці і гості міста зібралися у парку Незалежності на урочисте відкриття пам'ятника «Борцям за незалежність». На заході зібралося чимало людей. З промовами виступили

Цього року у Ніжині святкують День Незалежності України у незвичному форматі. Сьогодні, 24 серпня, ніжинці і гості міста зібралися у парку Незалежності на урочисте відкриття пам'ятника «Борцям за незалежність».
 
На заході було чимало людей. З промовами виступили міський голова Анатолій Лінник, народний депутат Олександр Кодола, радник голови Чернігівської обласної ради Дмитро Никоненко, почесний громадянин Ніжина, депутат Ніжинської міської ради Володимир Мамедов, автор проекту і архітектор Даниіл Ровенчин, каменяр Микола Дзеціна. Також сказали слово і розчулені матері воїнів-героїв, що загинули, захищаючи нашу країну.

Читайте також: Ніжин святкує День Державного Прапора України. Фото
 
Святі отці прочитали молебен і освятили пам'ятник.
 
Талановиті юні ніжинці зачарували своїм співом і розчулили поезією. До монументу урочисто поклали квіти, дехто не стримував соїх сліз, бо герої вічно житимуть у наших серцях. 
 
Пам'ятаємо і віримо у краще майбутнє. З Днем Незалежності України і хай небо над наши головами буде завжди блактним і чистим як сьогодні!
 
Наталія Нікітіна
Фото автора