Чи зачепила Чернігівщину радіаційна хмара з Архангельської області?

15-18 серпня над Україною літала радіаційна хмара, що утворилась після вибуху ракети під Архангельском у Росії. Її фіксували у південних регіонах, на Донбасі, а також на Київщині. І далі хмара посунулась в бік Чернівців


15-18 серпня над Україною літала радіаційна хмара, що утворилась після вибуху ракети під Архангельском у Росії. Її фіксували у південних регіонах, на Донбасі, а також на Київщині. І далі хмара посунулась в бік Чернівців. А чи захопило нашу область?

— Ми щодня публікуємо інформацію щодо радіаційного фону в області, — говорить Сергій Болдирев, директор департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи. — Дані передають спеціалісти гідрометеостанції.


Вибух на військовому полігоні в Архангельській області

Заміри роблять на семи метеостанціях області: у Киїнці Чернігівського району, Семенівці, Покошичах Коропського району, Ніжині, Прилуках, Сновську, Острі Козелецького району.

За останні дні підвищення радіації не спостерігалося. Середній показник —10-11 мікрорентген. Це нижня границя норми.

Для тих, хто хвилюється, можна дивитися щоденні зведення на нашому сайті, — порадив Сергій Михайлович. Посилання на сайт: dcz.cg.gov.ua.

Переглянули показники радіації з 15 по 18 серпня. Найвищий рівень радіації у ці дні спостерігався 15 серпня у Прилуках, було зафіксовано 13 мікрорентген. Наступного дня стільки ж у Острі.

Марина Забіян, тижневик «Вісник Ч» №34 (1736), 22 серпня 2019 року