Валерій Зуб вчетверте став батьком

Валерій Зуб, екс-головний лікар КЛПЗ "Чернігівський обласний онкологічний диспансер", а нині народний депутат 9 скликання по 209-му округу (Чернігівська область) від партії "Слуга народу" вкотре став батьком


Валерій Зуб, екс-головний лікар КЛПЗ "Чернігівський обласний онкологічний диспансер", а нині народний депутат 9 скликання по 209-му округу (Чернігівська область) від партії "Слуга народу" вкотре став батьком. 

Дружина Інна 26 серпня, подарувала йому донечку. 

«Так, дійсно вчора, 26 серпня у Києві у мене народилася донечка. Я був присутній на пологах. Зараз я багато часу проводжу у столиці і тому було вирішено, що народжувати дружина буде тут. На сімейній нараді вирішили дівчинку назвати так само, як і дружину – Інна», - розповів журналістам Gorod.cn.ua Валерій Зуб.
 

На фото дружина Валерія Зуба - Інна

Зазначимо, у 49-річного Валерія Зуба це вже четверта дитина. Від першого шлюбу в нього є 26-річний син Олександр, який пішов по стопам батька і нині працює хірургом-онкологом, 22-річний син Вадим, який працює юристом, і 17-річна дочка Катерина, яка в цьому році закінчила школу. 

29-річна дружина Інна також виховує від попереднього шлюбу 6-річного сина Тихона.