Танцювальна ейфорія: на Чернігівщині відроджують танцмайданчики

Люди бажають танців. Численні звернення жителів селища Срібне до місцевої громади підштовхнули відродити колишню танцювальну цікавинку Срібнянщини – танцмайданчик. «До нас зверталися батьки з проханням


Люди бажають танців. Численні звернення жителів селища Срібне до місцевої громади підштовхнули відродити колишню танцювальну цікавинку Срібнянщини – танцмайданчик. 

«До нас зверталися батьки з проханням створити місце, де можна було б відпочити, потанцювати», – розповідає Ірина Жижка, начальник відділу культури та туризму Срібнянської селищної ради

Реалізували проект завдяки коштам спонсорів і громади. «Ремонтів було дуже багато. По-перше, замінили сцену. Була дерев’яна, та згнила взагалі. Замінили лавки. Пофарбували огорожу й обнесли металопрофілем. Відреставрували східці. Відреставрували фундамент. Провели світло. Все це вдалося зробити після створення громади. До цього років 5-7 майданчик узагалі не діяв», – пояснює Ірина Жижка. 

Інтенсивність наповнення майданчика різна. В один день приходять десять осіб, в інший, особливо у свято, – до ста. 

Сам танцювальний майданчик розташований у центрі Срібного, біля будинку культури. В теплу пору року танці організовують двічі на тиждень – у п’ятницю та суботу. Завжди на свята. Працює з 21.00 до 00.00 влітку. Восени – до 23.00. Вхід у «будні» платний – 20 гривень. Це контролеру. У свята – все безкоштовно. 

За словами керівника культури громади, танцмайданчик вдосконалюватимуть. Питатимуть жителів селища, що ще треба зробити.

Джерело: Чeline 
Центральне фото з мережі