Як у Ніжинській міськраді збирали дітей до школи

Напередодні Дня знань та з метою підготовки категорійних дітей до нового навчального року в місті Ніжинській громаді традиційно проводиться акція «Готуємо дітей до школи». В рамках проведення акції 29 серпня в приміщенні


Напередодні Дня знань та з метою підготовки категорійних дітей до нового навчального року в місті Ніжинській громаді традиційно проводиться акція «Готуємо дітей до школи»

В рамках проведення акції 29 серпня в приміщенні малої зали виконавчого комітету Ніжинської міської ради заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Ігорем Алєксєєнком та начальником служби у справах дітей Наталією Рацин, спільно з головою Чернігівського об’єднання «Спілка самаритян України» Іриною Балакірєвою було вручено подарунки у вигляді наборів канцелярських товарів 44 дітям з числа дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах та 4 дітям, які виховуються у прийомних сім’ях і в цьому році підуть до першого класу.

Також подарунковими наборами були забезпечені діти з Кунашівського старостинського округу. Канцприладдя придбано за кошти місцевого бюджету та благодійної допомоги «Спілки самаритян України». 

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся заступник міського голови,  який побажав школярам успіхів у навчанні, поваги до вчителів, а батькам в свою чергу – здоров’я, розуміння та мудрості, а ще – миру та злагоди в Україні та родинах.