Корабель мрії, що веде в майбутнє – міський ліцей

Яскрава, хвилююча, насичена емоційністю атмосфера панувала сьогодні, 2 вересня, у актовій залі НДУ імені М. Гоголя, де свято Першого Дзвоника зібрало дружню ліцейську родину. Самі ліцеїсти зізнаються, що ліцей – це неповторний заклад


Яскрава, хвилююча, насичена емоційністю атмосфера панувала сьогодні, 2 вересня, у актовій залі НДУ імені М. Гоголя, де свято Першого Дзвоника зібрало дружню ліцейську родину. Самі ліцеїсти зізнаються, що ліцей – це неповторний заклад, незабутні роки шаленої юності, це місце, де кожен неодмінно знайде себе.

Сьогодні оплески лунали для всіх! Завзятих першокурсників та досвідчених другокурсників, а також їхніх мудрих наставників вітали гості свята: ректор НДУ імені М. Гоголя О. Самойленко та депутат обласної ради Н. Копиця. Директор ліцею С. Алєксєєнко щиро зізналася, як чекала на цю мить зустрічі з таким рідним колективом учнів та викладачів і нагадала, що міський  ліцей визнано найкращим закладом області, а також він входить до 200 найкращих навчальних закладів України! Також до вітань долучилася голова  Піклувальної ради ліцею Н. Баранова.

Сьогоднішнім другокурсникам вручили похвальні листи за відмінне навчання.
Кожен клас першого курсу (історичний, лінгвістичний, математичний та природничий) презентував свій колектив девізом.

А другокурсники ділилися своїми враженнями про ліцейське життя: хтось знайшов тут справжніх друзів, хтось зустрів кохання, математики називали свій навчальний заклад аксіомою безмежної любові, а історики зізналися, що для них ліцей – це цікаві пари, веселі перерви і тепле коле друзів. Зійшлися в тому, що ліцей – це стиль життя.

Приєднуємось до привітань і бажаємо нашим дорогим ліцеїстам легкого шляху до пізнання, нових звершень і самостійного життя! А їхнім учителям – успіхів у праці та доброго настрою!

Валентина Пильник