Урочисте відкриття виставки Ніжинської станції юних техніків

4 вересня у приміщенні художнього відділу Ніжинського краєзнавчого музею ім. Івана Спаського відбулося урочисте відкриття виставки Ніжинської станції юних техніків за участі заступника міського голови


4 вересня у приміщенні художнього відділу Ніжинського краєзнавчого музею ім. Івана Спаського відбулося урочисте відкриття виставки Ніжинської станції юних техніків за участі заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігора Алєксєєнка, начальника управління освіти Станіслава Крапив’янського, директора Ніжинського краєзнавчого музею ім. Івана Спаського Геннадія Дудченка, директора Ніжинської станції юних техників Валерія Щекотіхіна, депутатів міської ради, викладачів, учнів та ніжинських майстрів.

Ігор Алєксєєнко від імені міського голови Анатолія Лінника привітав всіх присутніх з відкриттям виставки та вручив Подяки міського голови вихованцям та випускникам ракетомодельного гуртка Ніжинської станції юних техніків за активну участь у Чемпіонаті Європи з ракетомодельного спорту 2019 року та популяризацію спортивного ракетомоделювання.

На виставці представлені роботи авіа - та ракетомоделювання, початкове технічне моделювання, дизайн, оригамі, моделювання іграшок та сувенірів, лозоплетіння, паперове конструювання, декоративний розпис та інші.

Виставка діятиме з 4 вересня по 4 жовтня 2019 р. в художньому відділі Ніжинському краєзнавчому музеї  ім. Івана Спаського. Під час експонування виставки для відвідувачів педагогами станції юних техніків проводитимуться майстер-класи з різних видів технічної творчості (за попередньою домовленістю), за адресою: м.Ніжин, вул.Батюка, 6.

Начальник сектора взаємодії із засобами
масової інформації (прес-центр)