80% продукції, яка виготовляється в Ніжині "на дому", не контролюється?

Ніжин – місто торгове. Так було завжди, так є тепер. У нашому місті багато підприємців розпочинають власну справу і здійснюють торгівлю продуктами харчування власного виробництва. На міському ринку (і не тільки) можна знайти продукцію


Ніжин – місто торгове. Так було завжди, так є тепер. У нашому місті багато підприємців розпочинають власну справу і здійснюють торгівлю продуктами харчування власного виробництва. На міському ринку (і не тільки) можна знайти продукцію, яка виготовлялась десь "на дому" у Ніжині (пельмені, голубці і т. ін.). 

Ніжинці повинні знати, що продукт, який вони купують, відповідає державним стандартам, та чи завжди ця продукція контролюється відповідними службами, чи відповідає нормам лабораторних показників? 

Про це говорили вчора, 12 вересня, в ході засідання міської комісії з питань безпечної життєдіяльності населення.
 
Як було озвучено в ході засідання, 80% продукції, яка виготовляється в Ніжині "на дому", не охоплена відповідним контролем. Щоб перевірити, наскільки це є правдою, було вирішено створити робочу групу з метою перевірки таких торгових точок по місту. До перевірок планують залучити представників поліції.

Валентина Пильник
Фото з мережі