Сьомий фестиваль "Його величність Ніжинський огірок": все з огірків і все про огірки. Фото

Сьогодні, 14 вересня, парк Шевченка зібрав багато людей - це Ніжин святкує сьомий фестиваль "Його величність Ніжинський огірок". На фестивалі ніхто не сумував: тут можна було пройтися виставкою виробів на огіркову тематику, сфотографуватися в ексклюзивних фотозонах і скуштувати

Сьогодні, 14 вересня, парк Шевченка зібрав багато людей - це Ніжин святкує сьомий фестиваль "Його величність Ніжинський огірок".
 
На фестивалі ніхто не сумував: тут можна було пройтися виставкою виробів на огіркову тематику, сфотографуватися в ексклюзивних фотозонах і скуштувати смачних смаколиків з огірком. На сцені для ніжинців і гостей міста виступали колективи з різних куточків Чернігівщини і юні ніжинські таланти.

Читайте також: 50 миттєвостей Огіркового фестивалю у Ніжині. Фоторепортаж

Справжній ексклюзив на фестивалі продемонстрували викладачі Ніжинського професійного ліцею з освіжаючими коктелями з огірка і неперевершеними виробами зі свіжих огірків. Пізніше даних учасників фестивалю нагородили в номінації кращих виробів на огіркову тематику.


Найдовший огірок у Ніжині виростила Катерина Яківна, довжина огірка склала 43 см. Також, найдовший огірок був представлений школою №5, довжина огірка також 43 см. Тож маємо у цьому році двох переможців. Нагадаємо, що в минулому році найдовшим огірок мав 41 см.

 
Подарунки отримали і учасники з найкращими костюмами в тематиці огірка, і за оздоблення банок, за ексклюзивні вироби тощо.
 
Також було короновано найкращого пана гурка і панну огіркиню. Королев в цьому році було аж дві.
 
На фестивалі у Ніжині виступив і відомий поет-бард Віктор Погуляй з унікальною піснею про ніжинські огірки.
 
Наталія Нікітіна 
Фото автора