Пляжне самбо і парковий волейбол: свято на міському стадіоні. Фото

14 вересня з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту міський стадіон «Спартак» наповнився азартом, духом здорового суперництва, дитячим гоміном на спортивних майданчиках та трибунах, усміхненими обличчями батьків та їх дітей. Традиційно захід


14 вересня з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту міський стадіон «Спартак» наповнився азартом, духом здорового суперництва, дитячим гоміном на спортивних майданчиках та трибунах, усміхненими обличчями батьків та їх дітей.

Традиційно захід розпочався рівнянням на Державний Прапор та Гімном України.

В урочистій частині заходу міський голова Анатолій Лінник привітав всіх зі святом, закликав якнайбільше залучати дітей, молодь та дорослих до занять спортом, адже головна задача - бути здоровими, сильними, гарно навчатись і бути справжніми патріотами свого міста і своєї Батьківщини. Анатолій Валерійович побажав учасникам змагань перемоги, всім присутнім - здоров'я, наснаги і миру, а також з нагоди свята Дня фізичної культури і спорту за високі спортивні досягнення вихованців вручив тренерам Подяки міського голови.

Читайте також: Як ніжинських спортсменів і всіх причетних до спорту вітали зі святом. Фото

Глядачів захопив виступ естрадно-гімнастичного колективу "Ефект", який подарував всім гарний настрій.

Після урочистостей на стадіоні тривали змагання з паркового волейболу, пляжного самбо, міні-футболу, в Ніжинському державному університет ім. М. Гоголя - з настільного тенісу, в шаховій школі - шаховий турнір, у міському парку ім. Т.Г. Шевченка - спортивно-розважальний захід «Веселі старти» серед молоді.

Вперше в історії області і міста проводився відкритий кубок з пляжного самбо серед юнаків. До Ніжина завітали команди з Чернігова та району. За результатами змагань третє місце зайняла команда ніжинської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос», друге місце - КДЮСШ НМГО СТ «Спартак», а команда СК "Спарта" здобула перемогу

За результатами змагань з паркового волейболу третє місце зайняла команда «НАТІ», друге місце - команда «Юність», а команда НСК "Темп" виборола почесне перше місце.

По закінченні переможці та призери змагань отримали кубки, медалі, грамоти та багато позитивних емоцій.

Начальник сектора інформаційно-аналітичної роботи
відділу інформаційно-аналітичної роботи 
та комунікацій з громадськістю Катерина Симоненко

Фото nizhynrada і mynizhyn.com