70-річний ніжинець упав у ванній і ледве не задихнувся

14 вересня, близько шостої ранку, 70-річний житель Ніжина послизнувся і впав у ванній кімнаті, проте звертатися за медичною допомогою не квапився. Та вже через декілька годин чоловікові стало зовсім зле, він почав задихатися та


14 вересня, близько шостої ранку, 70-річний житель Ніжина послизнувся і впав у ванній кімнаті, проте звертатися за медичною допомогою не квапився. Та вже через декілька годин чоловікові стало зовсім зле, він почав задихатися та викликав швидку допомогу. Повідомляє сайт "НЕЖАТИН".

За словами в.о. завідувачки Ніжинського відділення екстреної швидкої допомоги Людмили Смолянової, у чоловіка вірогідність перелому ребра, який викликав ускладнення: емфізему легень (видих вимагає при емфіземі великих зусиль, газообмін кисню і вуглекислого газу в альвеолах через пошкодження тканин і закупорки знижується до небезпечного рівня).

Чоловіку надали первинну медичну допомогу та негайно доставили до Ніжинської лікарні.

Медики застерігають, що у подібних випадках не слід сидіти вдома і чекати, що все минеться, краще негайно звернутися за медичною допомогою, або ж зробити рентгенографію, аби вчасно виявити ушкодження та запобігти розвитку ускладнень.

Фото з мережі