Звичні продукти спровокували у ніжинців кишкові захворювання

Із 13 по 19 вересня в лікувально-профілактичні заклади Ніжина за медичною допомогою звернулося 5 хворих на гострі кишкові інфекції, всі дорослі. Повідомляє Ніжинський міськрайонний відділ ДУ "Чернігівський обласний лабораторний центр


Із 13 по 19 вересня  в лікувально-профілактичні заклади Ніжина за медичною допомогою звернулося 5 хворих на гострі кишкові інфекції, всі дорослі. Повідомляє Ніжинський міськрайонний відділ  ДУ "Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України"

По Ніжинському району зареєстровано 1 випадок захворювання на гострі кишкові інфекції, захворів дорослий.

Фахівцями Ніжинського міськрайонного відділу проведено комплекс протиепідемічних та дезінфекційних заходів у вогнищах кишкових інфекцій, взято на дослідження за мікробіологічними показниками 1 пробу харчових продуктів. Всього у вогнищах інфекції виявлено 12 контактних.

Під час проведення епідеміологічного розслідування встановлені фактори, що ймовірно сприяли захворюванням на ГКІ: у 1 випадку – м’ясний продукт, 2 – яйце, молочні продукти – 2, 1 – кондитерські виріб.

Основними умовами, що сприяли захворюванню на кишкові інфекції, стали порушення санітарно-гігієнічних правил при зберіганні та приготуванні харчових продуктів, нехтування правилами особистої гігієни.

Фото з мережі