У Ніжині 29-річний чоловік намагався вкрасти продукти з магазину

Проблема крадіжок у магазинах і супермаркетах – хвороба стара і, здавалося б, не надто серйозна. Проте, як показує практика, статистика саме таких крадіжок значно росте. В Ніжині в черговий раз


Проблема крадіжок у магазинах і супермаркетах – хвороба стара і, здавалося б, не надто серйозна. Проте, як показує практика, статистика саме таких крадіжок значно росте. 

В Ніжині в черговий раз на «гарячому» попався крадій, який здійснив крадіжку товарів в продовольчому магазині.

Встановлено, що 29 річний мешканець м. Ніжин, перебуваючи в приміщенні торгівельного залу одного із магазинів міста,  скориставшись вільним доступом до вітрини магазину, впевнившись, що його дії непомітні для сторонніх осіб, викрав дві пляшки з коньяком, слабоалкогольні напої, палку ковбаси та упаковку курячого філе. Заховавши викрадене майно до кишень куртки, останній намагався з місця скоєння злочину зникнути, проте біля виходу з магазину був зупинений працівниками охорони даного закладу. 

Наразі чоловіку повідомлено про підозру, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 185 КК України ( закінчений замах на таємне викрадення чужого майна (крадіжка).

Ніжинська місцева прокуратура
Фото з мережі