Ніжинка незаконно приймала металобрухт

Ніжинською місцевою прокуратурою жінці повідомлено про підозру за фактом здійснення прийому брухту чорних металів. Встановлено, що 64-річна мешканка міста Ніжин, будучи фізичною особою та порушуючи Закон України "Про металобрухт"

Ніжинською місцевою прокуратурою жінці повідомлено про підозру за фактом здійснення прийому брухту чорних металів. Встановлено, що 64-річна мешканка Ніжина, будучи фізичною особою та порушуючи Закон України «Про металобрухт», відповідно до якого операції з металобрухтом здійснюються лише спеціалізованими або спеціалізованими металургійними переробними підприємствами, а також їх приймальними пунктами, а збирання, заготівля, переробка та реалізація промислового металобрухту фізичними особами забороняється, протягом вересня поточного року здійснювала прийом брухту чорних металів від населення в одному із нежитлових приміщень міста.  

Під час санкціонованого обшуку в останньої виявлено та вилучено господарські ваги та побутовий брухт чорних металів загальною вагою 130 кілограм, який жінка скуповувала у мешканців міста.
 
Наразі особі повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 213 КК України (здійснення прийому брухту чорних металів фізичною особою).

Ніжинська місцева прокуратура 
Фото з мережі