Яка школа здобула перемогу на міських змаганнях з легкої атлетики? Фото

Традиційно в середині вересня легкоатлети розпочинають осінній сезон. 25-26 вересня на стадіоні "Спартак" проходив чемпіонат міста серед шкільних команд 6-7 та 8-9 класів. Перемогу виборювали таки

Традиційно в середині вересня легкоатлети розпочинають осінній сезон. 25-26 вересня на стадіоні "Спартак" проходив чемпіонат міста серед шкільних команд 6-7 та 8-9 класів.  Перемогу виборювали таки школи ЗОШ № 1, 2, 3, 4, 6, 9, 10, 13, 14, 15, 17.

В перший день змагань діти виборювали призові місця на дистанціях 60м, 100м, 600м, 800м, стрибки у довжину  та штовхання ядра (8-9 кл.). Погода сприяла цікавій боротьбі учасників, в  результаті  якої ЗОШ №9 захопила лідерство. В другий день  відбулися забіги на 300м  та естафетний біг 4х100м.

У підсумковому командному заліку перше місце здобула ЗОШ № 9, другу сходинку зайняла команда ЗОШ № 15, третіми були ЗОШ № 10.

Вітаємо переможців та призерів змагань і бажаємо майбутніх успіхів і кращих результатів.