Ніжинська доросла поліклініка запрацювала у новому приміщенні

1 жовтня міський голова А. Лінник в ході робочого візиту перевірив, як облаштувалися і ведуть прийом пацієнтів лікарі вторинної ланки дорослої поліклініки у приміщенні колишнього Ніжинського пологового будинку по вул. Московська

1 жовтня міський голова А. Лінник в ході робочого візиту перевірив, як облаштувалися і ведуть прийом пацієнтів лікарі вторинної ланки дорослої поліклініки у приміщенні колишнього Ніжинського пологового будинку по вул. Московська, 21-а. 

У рамках проекту Єдиного медичного містечка був проведений поточний ремонт частини поверхів та приміщень блоку Б пологового будинку під міську поліклініку. На сьогодні всі лікарі вторинної ланки здійснюють прийом громадян та надають медичні послуги в кабінетах, які розташовані на трьох поверхах лікарні. Приміщення для прийому громадян значно комфортніші та просторіші, ніж були, оснащені необхідними меблями та медичним обладнанням.
 
Міський голова А. Лінник оглянув кожний кабінет, в яких ведеться прийом громадян та надаються медичні послуги, поспілкувалися з пацієнтами та медичним персоналом.
 
Лікарі доповіли про стан матеріально-технічної бази і питання, які потребують негайного вирішення.
 
По закінченню візиту очільник міста наголосив, що на наступний рік буде подаватися проект по термомодернізації корпусу, який зайняла доросла поліклініка за рахунок фінансування Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО). Висловив сподівання, що позитивний досвід по тепломодернізації ЗОШ №10 сприятиме у продовженні  співпраці міської влади та НЕФКО.

Анатолій Валерійович також підняв питання щодо розмежування відповідальності за території між пологовим будинком і поліклінічним відділенням.

За матеріалами Офіційний сайт Ніжинської міської ради