У Ніжині протестують проти «формули Штайнмаєра». Фото

У різних містах України тривають протести, які почалися 1 жовтня після заяв влади про погодження так званої «формули Штайнмаєра». Виходити на вулиці закликають політичні партії та громадські організації. Загальне гасло мітингарів: «Ні капітуляції!». Основні вимоги


У різних містах України тривають протести, які почалися 1 жовтня після заяв влади про погодження так званої «формули Штайнмаєра». Виходити на вулиці закликають політичні партії та громадські організації. Загальне гасло мітингарів: «Ні капітуляції!». Основні вимоги: не надавати особливого статусу для окупованих територій, не відводити українських військ від лінії розмежування, а також заборона виборів у цих регіонах.

Сьогодні, 6 жовтня, активна громадськість Ніжина приєдналася до Всеукраїнського віче «Ні капітуляції України». Про це у Facebook повідомляє Ігор Волосянкін.

Люди зібралися на площі Івана Франка під стінами Ніжинської міської ради. На віче було проийнято рішення про ініціацію скликання позачергової сесії міської ради, на якій депутати повинні прийняти звернення до Президента України Володимира Зеленського.

mynizhyn.com
Фото Ігоря Волосянкіна