Сесію міськради збирають на завтра, щоб звернутися до Президента України

Завтра, 9 жовтня, о 10.00 годині у великому залі виконавчого комітету Ніжинської міської ради відбудеться позачергова шістдесят перша сесія міської ради VII скликання. На розгляд міської ради винесені такі питання: 1. Про Звернення


Завтра, 9 жовтня, о 10.00 годині у великому залі виконавчого комітету Ніжинської міської ради відбудеться позачергова шістдесят перша сесія міської ради VII скликання. 

На розгляд міської ради винесені  такі питання:

1. Про Звернення до Президента України та до Верховної Ради України.
2. Різне

Нагадаємо: у різних містах України пройшли акції протести, які почалися 1 жовтня після заяв влади про погодження так званої «формули Штайнмаєра».

Читайте по темі: У Ніжині протестують проти «формули Штайнмаєра». Фото

6 жовтня небайдужі ніжинці приєдналася до Всеукраїнського віче «Ні капітуляції України» і вийшли до будівлі міськвиконкому з вимогами: не надавати особливого статусу для окупованих територій, не відводити українських військ від лінії розмежування, а також заборона виборів у цих регіонах.

Саме під час цієї акції було пройняте рішення про ініціацію скликання позачергової сесії міської ради, на якій депутати повинні прийняти звернення до Президента України Володимира Зеленського.