Родина з Ніжинщини привезла на ярмарок ексклюзивні сири і ласощі

Ніжин вже другий день на повну ярмаркує. Журналісти mynizhyn.com з поміж велекого асортименту їстівних продуктів намагалися знайти щось по-справжньому унікальне. Так ми натрапили на родину Павленків


Ніжин вже другий день на повну ярмаркує. Журналісти mynizhyn.com з поміж велекого асортименту їстівних продуктів намагалися знайти щось по-справжньому унікальне. Так на вулиці Яворського поблизу паспортного ми натрапили на родину Павленків з села Кукшин.

В асортименті ми видивилися і домашнє згущене молоко, мед з горіхами, прополіс, сім витриманих сортів сиру, свіжий сир, масло та багато чого іншого. Для гурманів є сир з пліснявою, сир під натуральним воском, сир з лимоном. Є і звичайні - бринза, сулугуні, сир з горіхами.

Все домашнє, натуральне. У хазяйстві мають двох корів молоко яких і використовували для приготування всієї цієї смакоти. А у лісі мають власну пасіку. 

На ярмарок готувалися всією родиною близько двох місяців. 

Ярмаркуючих зустрічають привітні сестра та старший брат - Вікторія і Юрій. 

Привертає увагу те, що використання поліетиленової тари зведено до мінімуму. Покупки загортають у папір. Також на продукції зображено логотип, який родина сама вигадала і створила. 

Запитуємо чому назвали "Підлісся"?

Вікторія розповіла нам, що село Кукшин ділиться на дві частини - Підніжин і Підлісся. Проживає родина у частині Підлісся звідси і назву взяли. 

Тож ми надегустувалися сирів і вам рекомендуємо! 

Наталія Нікітіна
Фото автора