Незаконна торгівля рибою: у Ніжині викрито два випадки

11 жовтня під час перевірки потенційних місць незаконної торгівлі водними біоресурсами у м. Ніжин державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля на ринках міста викрито два випадки незаконного збуту водних біоресурсів


11 жовтня під час перевірки потенційних місць незаконної торгівлі водними біоресурсами у  Ніжині державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля на ринках міста викрито два випадки незаконного збуту водних біоресурсів. 

На центральному ринку місцева жителька продавала 25 кг живої риби (плоскирка, щука, головень, плітка та лин). В районі привокзального ринку мешканець села Анисів Чернігівського району торгував карасями сріблястими загальною вагою 2 кг.

В обох випадках документів, які б підтверджували законність придбання водних біоресурсів та сертифіката якості у громадян не було. На осіб складено протоколи за ст. 88 – 1 КУпАП. Санкція статті передбачає накладення штрафу від 540 до 1 700 грн. Матеріали справи передано до Ніжинського міськрайонного суду.

mynizhyn.com за матеріалами Чернігівського рибоохоронного патруля