На часі – Всеукраїнський перепис населення

Із метою підготовки відомостей до Всеукраїнського перепису населення Головним управлінням статистики у Чернігівській області у жовтні-листопаді 2019 року передбачається проведення роботи зі складання квартальних списків


Із метою підготовки відомостей до Всеукраїнського перепису населення Головним управлінням статистики у Чернігівській області у жовтні-листопаді 2019 року передбачається проведення роботи зі складання квартальних списків житлових будинків та житлових приміщень в інших будівлях у міських поселеннях.

Для упорядкування адресного господарства міста просимо вас, шановні жителі, у найкоротші терміни провести огляд своїх домоволодінь на предмет наявності на паркані або ж на фасаді вашої будівлі показчиків номерів будинку, а на вулиці - показчика з назвою вулиці.

Власники приватних домоволодінь (в тому числі ОСББ) самостійно здійснюють нумерацію свого будинку у будь-який зручний цивілізований спосіб (напис фарбою або придбання номерних показчиків у торговельній мережі міста).

Мешканці будинків багатоповерхової забудови у разі відсутності на фасадах їх будинків нумерації, мають зробити замовлення на виготовлення (придбання) та встановлення нумерації відповідній управляючій кампанії.

У разі відсутності показчика назви вулиці, телефонуйте за номером 2-34-85 для узагальнення інформації та подальшого проведення робіт відповідними службами міста по їх виготовленню та встановленню.

Джерело: Офіційний сайт Ніжинської міської ради