Бренд Ніжина: незабаром буде обрано 5 претендентів на перемогу

24 жовтня відбулося чергове засідання оргкомітету з брендування. Нагадаємо, що з 1 березня поточного року Ніжинська міська рада приймала заявки на участь у відкритому творчому конкурсі на визначення розробника бренду і брендбуку


24 жовтня відбулося чергове засідання оргкомітету з брендування.

Нагадаємо, що з 1 березня поточного року Ніжинська міська рада приймала заявки на участь у відкритому творчому конкурсі на визначення розробника бренду і брендбуку для нашого міста. Бажання взяти участь у конкурсі виявили 18 заявників, дехто з них розробив кілька варіантів власного бачення бренду Ніжина. Переможець буде один, він отримає грошову нагороду в сумі 50 тисяч гривень, а місто зможе пишатися своїм неповторним логотипом. 

Варіанти брендів, розроблені учасниками конкурсу, різні: кольорові, динамічні, історичні, з казковими нотками, з натяком на місцеву гостинність... Члени оргкомітету сьогодні вирішили допустити до загального голосування всі роботи.

Голосування буде проходити так: відділом економіки та інвестиційної діяльності на електронну адресу членів оргкомітету буде надіслано бланки для голосування. Оцінювання буде проходити за різними критеріями (оригінальність, привабливість та інші). Термін для ознайомлення і вибору – тиждень (до 4 листопада). В результаті  набраних балів буде визначено 5 претендентів на перемогу. А далі пропозиції буде винесено на широкий загал для публічного обговорення.

Члени оргкомітету вирішили, що для того, аби зробити вибір і бути максимально обєктивними, їм не потрібна інформація про автора. 

Спеціаліст відділу економіки та інвестиційної діяльності Денис Ворона нагадав, що переможець має розробити брендбук, де буде зазначено всі аспекти використання бренду.

Валентина Пильник