А тим часом червоний "сніг" продовжує засипати Ніжин...

"Скільки це ще буде тривати?!!, – запитують ніжинці, прикривають носи і чхають. Їдкий запах, шум у нічний час і червоні "доріжки" – видимі наслідки роботи елеваторів СТОВ "Дружба Нова". Викидами з елеваторів усіяний весь мікрорайон


"Скільки це ще буде тривати?!!, – запитують ніжинці, прикривають носи і чхають. Їдкий запах, шум у нічний час і червоні "доріжки" – видимі наслідки роботи елеваторів СТОВ "Дружба Нова".

Читайте також: 
Погодження на перевірку СТОВ "Дружба Нова" не надано. Дихаємо викидами далі?

Викидами з елеваторів усіяний весь мікрорайон "Прогресу", місцеві мешканці кажуть: "Таке враження, що з часом його стає все більше". Та що можуть зробити прості ніжинці, якщо і місцева влада, виявляється, тут безсила?

Ніхто  не має дозволу на проведення перевірки на СТОВ "Дружба Нова", а воно продовжує працювати і розсіювати по місту червоні викиди, щодо безпечності яких виникає маса сумнівів.

На одному із засідань у міськраді екологічну ситуацію в Ніжині назвали "бомбою уповільненої дії". А в ході останніх таких обговорень було вирішено створити міжвідомчу комісію для проведення необхідної перевірки та досліджень.

Крім того, відомо, що правоохоронні органи вже порушили кримінальну справу щодо екологічної ситуації в місті (ч. 1, ст. 241 КК України). Керівник місцевої прокуратури наразі перебуває на нараді в області, сподіваємося отримати його коментар пізніше.

Читайте по темі: 
Порушено кримінальну справу щодо екологічної ситуації в Ніжині

Червоний "сніг" сипле далі, підприємство працює, здійснити перевірку на його території погодження немає... Хто розірве замкнене коло?
 
Валентина Пильник
Фото Наталії Нікітіної