Вечір сонат: Ніжин відвідали відомі музиканти

31 жовтня, о 17.30 у великій залі Ніжинської дитячої музичної школи відбувся концерт "Cello & Piano. Вечір сонат", учасниками якого стали один з найвідоміших піаністів України Юрій Кот


Фото 
nota.net.ua 

31 жовтня, о 17.30 у великій залі Ніжинської дитячої музичної школи відбувся концерт "Cello & Piano. Вечір сонат", учасниками якого стали один з найвідоміших піаністів України Юрій Кот та відомий австрійський віолончеліст Майнхард Холлер.

"Cello & Piano. Вечір сонат" -  поєднання романтично-витонченої віолончелі та вишукано-класичного фортепіано.

У програмі концерту звучали твори автора знаменитої "Місячної сонати" Бетховена та автора сюїти "Пер Гюнт" Гріга. Знамениті музиканти презентували ніжинській  публіці відомі твори цих композиторів в жанрі Сонати для віолончелі та фортепіано. Родзинкою програми стала ніжинська прем’єра  твору сучасного австрійського композитора Івана Ерьода "Міланська" соната. 
       
Концерт є частиною гастрольного турне, яке організовує агенція «UKR Artists» в рамках "Австрійсько-українського року культури 2019".

mynizhyn.com за матеріалами Ніжинської музичної школи і nota.net.ua
Фото Тетяни Голуб 

На відео - фрагмент з концерту віолончеліста Майнхарда Холлера (Австрія) та піаніста Юрія Кота у Чернігові, що відбувся 28 жовтня, звідки і почалися гастролі музикантів Україною: