Безвісно зникли мати та малолітня дитина: ніжинська поліція долучилась до пошуків

Поліція Ніжинщини приєдналася до пошуків безвісно зниклих молодої матері та її малолітньої доньки. Мати, Іванченко Катерина Юріївна, 1997 року народження, проживала в селі Вересоч


Поліція Ніжинщини приєдналася до пошуків безвісно зниклих молодої матері та її малолітньої доньки. 

Мати, Іванченко Катерина Юріївна, 1997 року народження, проживала в селі Вересоч, з нею – півторарічна донька Іванченко Анастасія Володимирівна, 2018 року народження. 

Мати з донькою 27.10.2019 року близько 17.00 вийшли зі свого помешкання і пішли у невідомому напрямку. Наразі їх місцезнаходження невідоме.Матері на вигляд 20-25 років, зріст 165-175 см, волосся довге, темного кольору, на щоці під лівим оком родинка середнього розміру, дитину перевозить в дитячому візку. У що були вдягнені зниклі особи – невідомо. 

Івченко Катерина має мовні дефекти (шепелявить) та через певні відхилення розвитку постійно посміхається оточуючим. 

Сайту mynizhyn.com стало відомо з власних джерел, що сьогодні, 02 листопада, в Куликівському районі на станції 140 кілометр працівниками поліції було знайдено біля колій дитячий візок, тому, імовірно, жінка кудись поїхала електричкою.

Якщо комусь що-небудь відомо про зниклих матір з дитиною, прохання повідомити Ніжинський ВП ГУНП в Чернігівській області (телефон 102), або 0684695239.