Антигосподарська діяльність підприємств «Укртелеком» та РЕМ на території Ніжина. Фото

Ми звикли порівнювати наше життя з життям людей, які проживають за кордоном. Захоплюємося рівнем, умовами проживання, порядком. Але забуваємо, що дотримання порядку – це ПРАВИЛО життя більшості цивілізованих країн світу


Ми звикли порівнювати наше життя з життям людей, які проживають за кордоном. Захоплюємося рівнем, умовами проживання, порядком. Але забуваємо, що дотримання порядку – це ПРАВИЛО життя більшості цивілізованих країн світу.

«Хочеш грати в цю гру – вивчи її правила». Перефразовуючи цей вислів, хочеться сказати : бажаєш здійснювати свою господарську діяльність на території громади – чітко дотримуйся Правил благоустрою та санітарного стану її територій.

На жаль, останніми роками антигосподарями на території нашого міста показали себе підприємства «Укртелеком» та РЕМ. Їх господарська діяльність більш схожа на безгосподарність, особливо в частинs контролю за станом власних об’єктів, наведенням порядку після завершення тих чи інших робіт.

Лише нещодавно посадовці відділу з благоустрою обстежували об’єкти «Укртелекому» та вживали заходів до усунення його керівництвом виявлених порушень, як вже заходи впливу треба застосовувати до РЕМу – за порушення правил благоустрою в частині прибирання прилеглих територій до трансформаторних підстанцій.

Хотілося б, щоб організації-монополісти не лише відчували себе «господарями», але й дотримувались норм та правил життєдіяльності нашого міста, працювали в інтересах його громади.

Відділ роботи з органами самоорганізації населення