Ніжинський "Позитивчик" відзначив легендарний хореограф Григорій Чапкіс

Дивовижна наполегливість, з якою учениці школи «Позитивчик» під керівництвом Галини Арвахі кожні вихідні беруть участь в новому чемпіонаті з невичерпною енергією і завойовують нові перемоги, звання не перестає приємно дивувати

Дивовижна наполегливість, з якою учениці школи «Позитивчик» під керівництвом Галини Арвахі кожні вихідні беруть участь в новому чемпіонаті з невичерпною енергією і завойовують нові перемоги, звання не перестає приємно дивувати і радувати.

Так, 9.11.2019 року в Києві "Позитивчик" взяв участь у Всеукраїнському фестивалі сучасного та естрадного танцю "Oasis Dance", де в суддівській бригаді працювали: голова журі – Григорій Чапкіс, легендарний танцюрист і хореограф; Народний артист України; перший балетмейстер Національного академічного драматичного театру ім. І.Франка; прославлений танцюрист Державного ансамблю танцю УРСР під керівництвом Павла Вірського; багаторазовий лауреат міжнародних конкурсів; Головний танцмейстер Віденських балів України; Член журі телепроектів «Танці з зірками», «Танцюю для тебе»; Видатний організатор і пропагандист танцювального мистецтва; Творець і художній керівник «Школи танцю Чапкіса».
 
Володимир Грек - заслужений діяч естрадного мистецтва, старший викладач кафедри хореографії Київського Університету Бориса Грінченка, лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, член національної спілки хореографів України.
 
Крістіна Заєць - фіналістка проекту «Танцюють всі», танцівниця JB DANCE COMPANY балет Тетяни Денисової в Німеччині, викладач DSIDE DANCE STUDIO в м.Києві.
 
20 сольних програм, 3 дуети та 12 групових танців в номінаціях: естетична гімнастика, jazz funk, contemporary, jazz modern, естрадний танець, сюжетні постановки, танці народів Світу, оригінальний жанр, циркове мистецтво представляла на фестивалі Школа гармонійного розвитку «Позитивчик». В результаті - Головна нагорода фестивалю - наша!
 
Наша дружна команда в черговий раз довела, що в Ніжині живуть талановиті і танцюючі діти. Про це говорить і те, що Григорій Чапкіс зупинив фестиваль після сольного номера Карини Нагорної, привітав батьків дівчинки з такою талановитою дитиною і наголосив: «Недавно я був в Монако, судив конкурс – і там була така дівчинка. Її на руках носили. Наша дівчинка не гірша – вона світове значення має. В зв’язку з цим хочу сказати, шановні батьки, якщо ваші діти талановиті, це ще ні про що не говорить. Тому, що талант – це 2% успіху, а все інше це «потіння». Для того, щоб мати такий рівень потрібно дуже багато працювати. Потрібно з’єднати два проводочки – талант і працю, щоб досягти такого рівня. Браво! Молодець! У тебе велике майбутнє і ти будеш прикрасою багатьох міжнародних фестивалів, у тебе поки конкурентів мало. Ти чудо! Дякую! Дякую батькам та тренеру, в першу чергу…!».
 
Дякуємо Григорію Миколайовичу за такі слова. Не приховуємо, що було приємно чути таку оцінку своєї праці.
 
Наших педагогів радує непереборне бажання наших учениць вчитися, здобувати нові знання та доводити свій професіоналізм на фестивалях і конкурсах таких рівнів. Дякуємо організаторам Вікторії Соловьйовій та Надії Петрик за злагоджену роботу, чітке проведення і комфорт під час фестивалю, спасибі професійній суддівській команді.

А  «Позитивчику» – нових досягнень і перемог!

Джерело: Pozitiv-Nezhin