Директору Ніжинського міського ліцею присвоять почесне звання

Високу нагороду за багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм отримає відома в Ніжині й за його межами жінка, директор Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради Чернігівської області при Ніжинському


Високу нагороду за багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм  отримає  відома в Ніжині й за його межами жінка, директор Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради Чернігівської області при Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя Світлана Алєксєєнко.

Клопотання щодо присвоєння почесного звання «Заслужений працівник освіти України» Світлані Алєксєєнко  за багаторічну сумлінну працю, високу фахову майстерність, творчий пошук ефективних методів навчання і виховання дітей та вагомі досягнення у педагогічній діяльності розглянули сьогодні, 14 листопада, на засіданні виконавчого комітету. 

Світлана Алєксєєнко очолює заклад з 2005 року. Ліцеїстів навчають педагоги з великої літери, і учні з року в рік демонструють високий рівень знань. Тому Ніжинський міський ліцей справедливо вважають найкращим навчальним закладом  Ніжина й Чернігівщини і одним з кращих в Україні.