Ялинки і сосни на будь-який смак – у Ніжині почне діяти новорічний ярмарок

Менше, ніж за місяць в Ніжині почне діяти новорічний ярмарок з продажу ялинок та сосен. Відповідний проект рішення вже розміщено на сайті Ніжинської міської ради, з ним можна ознайомитись за посиланням. Новорічний ярмарок


Менше, ніж за місяць в Ніжині почне діяти новорічний ярмарок з продажу ялинок та сосен. Відповідний проект рішення вже розміщено на сайті Ніжинської міської ради, з ним можна ознайомитись за посиланням.

Новорічний ярмарок з продажу ялинок та сосен планують організувати з 10 по 31 грудня на території асфальтованого майданчику на вулицях Набережна Вороб’ївська, 1А,  Незалежності, 40Л,  Покровська (біля Покровської церкви).

Придбати ялинку чи сосну можна буде з 07.00 год. до 21.00 год.

Учасники Новорічного ярмарку з продажу ялинок та сосен – суб’єкти підприємницької діяльності, що здійснюють торгівлю на визначених місцях –  щоденно сплачуватимуть плату за участь у ярмарку у розмірі 8,5 грн. (0,5 неоподаткованого мінімуму) за один погонний метр.

Внесок за участь у Новорічному ярмарку з суб’єктів господарювання шляхом безготівкових розрахунків або готівкою через зареєстровані та опломбовані касові апарати стягуватиме Комунальне підприємство «Комунальний ринок», він і є головним  розпорядником Новорічного ярмарку.

mynizhyn.com за інформацією nizhynrada