У ніжинському садочку пройшов солодкий майстер-клас. Фото

Смачні пряники були і будуть найулюбленішими ласощами малюків. За традиціями нашого народу пряники випікали і оздоблювали до багатьох свят: до дня Святого Миколая, до весняних свят, дарували пряники і під час обрядів весілля

Смачні пряники були і будуть найулюбленішими ласощами малюків. За традиціями нашого народу пряники випікали і оздоблювали до багатьох свят: до дня Святого Миколая, до весняних свят, дарували пряники і під час обрядів весілля та день народження імениннику. Пряник, особливо розписаний власноруч, смачний та гарний подарунок до будь-якого свята.

Напередодні Всесвітнього дня дитини, який відзначається щорічно 20 листопада, вихователі старших груп Ніжинського ДНЗ «Розвивайко» разом з батьками підготували своїм дітям подарунок із незабутніх вражень, позитивних емоцій та творчих проявів їхньої фантазії, повідомляють в спільноті "Ніжин - серце моє!".

У садочку відбувся майстер-клас кондитера Полуцької Т.О., яка розповіла дітям цікаву історію про види пряників, традиції їх випікання і розпису.

Маленькі кондитери натхненно працювали, старанно виводячи лінії, створюючи візерунки. Такі зустрічі можуть стати доброю традицією і приносити позитивні емоції задля щастя і посмішок на обличчях дітлахів.