Ніжинські «Позитивчики» – знову переможці

Наші «Позитивчики» привезли додому чергові нагороди! «Чемпіонат України УАВСТ-2019» - це підведення підсумків року, що минає! І учениці Школи гармонійного розвитку «Позитивчик» під керівництвом Галини Арвахі, ніяк не могли


Наші «Позитивчики» привезли додому чергові нагороди! «Чемпіонат України УАВСТ-2019» - це підведення підсумків року, що минає! І учениці Школи гармонійного розвитку «Позитивчик» під керівництвом Галини Арвахі ніяк не могли пропустити такий важливий Чемпіонат!

16-18 листопада, пройшовши декілька Відбіркових турів, учениці нашої Школи - Аміна Халікова та Анастасія Балаба взяли участь у "Чемпіонаті України-2019", організаторами якого є Українська Асоціація Виконавців Східних Танців, під керівництвом неперевершеної Ольги Рудакової.

Ми вітаємо наших вихованок з перемогами, адже не тільки наявність медалі може вважатися досягненням на Чемпіонаті такого рівня! Деякі номінації починалися з 1/8 і 1/4 фіналу (в одній номінації, брало участь до 40 учасниць) і дійти до фіналу в таких номінаціях - вже дуже гідно! Але і з медалями у нас все добре: перших 3 місця, других - 4, два - 3-х, два – 4-х!

Бажаємо нашим дівчаткам завжди залишатися переможницями по життю, ніколи в собі не сумніватися, постійно прагнути до перемог і високих нагород. Нехай це буде далеко не остання ваша перемога, нехай вам завжди вдається так же красиво, достойно і гордо крокувати назустріч своїй мрії. Успіхів вам, віри в себе і наполегливості!

За матеріалами Nmgo Pozitiv-Nezhin