Як Ніжинська ЗОШ №1 відзначила свій 100-річний ювілей. Фото

Серед розмаїття струнких білокурих берез і високих ялинок, на лівому березі Остра, у самому центрі Ніжина знаходиться загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1. Сьогодні в ній навчається 462 учні


Серед розмаїття струнких білокурих берез і високих ялинок, на лівому березі Остра, у самому центрі Ніжина знаходиться загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1. Сьогодні в ній навчається 462 учні та працює 37 вчителів, функціонує 17 класів, в тому числі 2 інклюзивні. Директор закладу – Світлана Піменова.

У школі створена широка мережа класів із поглибленим навчанням української мови та математики. Її учні – неодноразові переможці міських та обласних олімпіад, а також всеукраїнських конкурсів. Пишається школа і своїми випускниками, котрі працюють у різних сферах господарства України.

Та мало, хто знає, що всі здобутки ніжинської школи № 1 – результат освітнього процесу довжиною в сторіччя. 22 листопада з нагоди ювілею відбулись урочисті заходи, куди були запрошені поважні гості та випускники різних років, серед них і випускник 1976 року – голова Ніжинської райдержадміністрації Вячеслав Івашин.

Присутніх у залі працівників школи привітали міський голова Анатолій Лінник, народний депутат України Валерій Зуб, колеги, друзі, випускники, а також і голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин. З трепетом він згадував шкільні роки і своїх учителів, котрі дали першу путівку в доросле життя. Посадовець прийшов на свято не з порожніми руками – для здорового й збалансованого харчування школярів подарував мед, зібраний на ланах Ніжинського району.

Вчителям-ветеранам та педагогічному колективу від гостей лунало багато слів вдячності за довгі роки сумлінної і відданої праці .

За сумлінну педагогічну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання дітей та з нагоди 100-річчя з часу заснування Ніжинської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №1 вчителі школи отримали почесні відзнаки від виконавчого комітету Ніжинської міської ради, депутата Верховної Ради України, управління освіти та подарунки від міської влади профспілкової організації.

Загалом свято пройшло в теплій привітній атмосфері, а всі присутні були сповнені глибокої радості за свій рідний навчальний заклад, який відсвяткував поважну дату – 100-річний ювілей.

За матеріалами Ніжинської РДА і Ніжинської міської ради