Новий годинник на площі вже працює

Відтепер перехожі на площі Франка можуть звірити час – на фасаді будівлі міської ради запрацював годинник. Про це повідомляє nizhyn.city. Раніше на тому місці розміщався часомір, якому було до пів століття


Відтепер перехожі на площі Франка можуть звірити час – на фасаді будівлі міської ради запрацював годинник. Про це повідомляє nizhyn.city.

Раніше на тому місці розміщався часомір, якому було до пів століття. Його зняли ще на початку серпня. Причина – час від часу годинник виходив з ладу, а згодом взагалі зупинився. Його обслуговував Укртелеком, але потім відмовився, бо відповідних деталей для його ремонту немає.

Годинник був встановлений, коли здавали в експлуатацію будівлю міськвиконкому – у 70-х роках минулого століття. Таких у місті було ще два: на заводах «Сільмаш», «Прогрес».

«Зниклий» годинник замінено на сучасне повнокольорове цифрове табло, яке відображає як години, число, місяць, температуру, так й інтерактивну інформацію – події в місті, світі.

Розмір табло – 4,5 м х 1,30 м. Працівники встановили захист на електрообладнанні, систему стабілізації напруги. Перебуватиме табло на обслуговуванні Ніжинської міської ради.

Тетяна Марченко для nizhyn.city