Засудили 48-річного грабіжника з Ніжинщини

Вироком Ніжинського міськрайонного суду засуджено 48-річного жителя одного із сіл Ніжинського району, який обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого


Вироком Ніжинського міськрайонного суду засуджено 48-річного жителя одного із сіл Ніжинського району, який обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 186 КК України (грабіж поєднаний з проникненням у сховище).

В ході досудового слідства встановлено, що чоловік, знаходячись у стані алкогольного сп’яніння, перебуваючи у приміщенні магазину, пред’явив вимогу продавцю щодо надання продуктів харчування та горілчаних виробів у борг.

Отримавши відмову, останній застосовуючи фізичне та психологічне насильство до продавця проник за прилавок та здійснивши викрадення з вітрини магазину продуктових товарів зник з місця вчинення злочину. 

Суд, врахувавши всі обставини справи, особу обвинуваченого, який є неодноразово судимим, судимість не знята та не погашена у встановленому законом порядку, думку потерпілої та призначив зловмиснику покарання за ч. 3 ст. 186 КК України у вигляді 4 років позбавлення волі.

На цей час вирок не набрав законної сили. 

Інформацію mynizhyn.com надала Ніжинська місцева прокуратура