На Ніжинщині відбулось нагородження переможців Відкритого чемпіонату з футболу 2019

Цього року у змаганнях Відкритого чемпіонату району з футболу взяли участь 13 команд, і не лише з Ніжинського, а й з Носівського, Ічнянського, Прилуцького районів. Команди із сусідніх районів охоче беруть участь


Цього року у змаганнях Відкритого чемпіонату району з футболу взяли участь 13 команд, і не лише з Ніжинського, а й з Носівського, Ічнянського, Прилуцького районів.

Команди із сусідніх районів охоче беруть участь у чемпіонаті вже не вперше, оскільки його організаційний рівень високий та професійний, на матчі приходить чимало вболівальників, а церемонія нагородження переможців – по-справжньому урочиста. Святкове дійство відбулось 30 листопада у районному будинку культури в с. Талалаївка, на яке приїхали не лише гравці сезону, а й чимало гостей.

Повідомляє Ніжинська РДА.

Першим привітав присутніх у залі голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин. Для нього розвиток спорту і спортивної інфраструктури в районі – пріоритетне завдання влади, адже завдяки цьому діти й молодь можуть не лише розвиватися фізично, а й активно проводити своє дозвілля та головне - вести здоровий спосіб життя. Він звернув увагу на запланований масштабний проект будівництва у Талалаївці Центру фізичної культури та спорту на селі, який буде реалізований за кошти державного бюджету та підтримки народного депутата України Валерія Зуба і обласної державної адміністрації. А за розвиток футболу в регіоні він висловив особливу подяку голові Федерації футболу району Олексію Чернеті за ентузіазм, горіння справою, професіоналізм, та головам сільських громад і керівникам аграрних підприємств за підтримку і фінансування команд.

Для привітань та вручення нагород на сцену піднімались голова районної ради Олег Бузун, заступник голови райдержадміністрації Оксана Мелашенко, завідувач сектору сім’ї, молоді та спорту Андрій Штайнеккер, директор районної ДЮСШ «Колос» Володимир Євтух.

Серед поважних гостей – народний депутат України Валерій Зуб, який переможцям чемпіонату привіз особливий подарунок – м’яч із автографами української збірної з футболу та вимпел Президента Української асоціації футболу. Здоров’я людини він вважає найважливішим у формуванні сильної нації, а заняття спортом допомагає це реалізовувати, тож розвиток спортивної галузі – один із пріоритетних у його роботі.

Переможці чемпіонату району 2019 з міні-футболу серед школярів – команда с. Безуглівка також була нагороджена і отримала у подарунок футбольну форму від Фонду «Parimatch», який займається соціальними спортивними проектами, підтримкою дитячо-юнацького спорту, розвитком молодих талантів і поширенням масового спорту. Нагороджували юних чемпіонів представник компанії «Parimatch» Олександр Онопко та один із провідних гравців ФК «Десна» (Чернігів) Андрій Гітченко. Вони відзначили рівень організації свята та вважають, що підтримка футболістів заряджає на перемоги.

Крім того, гості передали подарунок для Ніжинського сільського голови Володимира Орла - особисті рукавички воротаря збірної України з футболу серед ветеранів Святослава Сироти.

Пам’ятні подарунки для Федерації футболу району вручив голова Федерації футболу міста Володимир Мамедов, який також відзначив високий рівень організації чемпіонату у Ніжинському районі та й самої церемонії нагородження переможців.

Пообіцяв підтримку для ФК «Шатура» у наступному футбольному сезоні голова ГО «Правозахист +» Анатолій Гунько, котрий також приїхав на свято привітати цьогорічних переможців.

Загалом піід час церемонії було вручено чимало нагород та особистих відзнак.

Звання «Легенда футболу Ніжинського району» присвоїли Миколі Кательницькому та Андрію Дзюбі.

Кращими арбітрами чемпіонату стали Петро Кательницький, Юрій Мовчан та Андрій Вовкогон.

Визнали кращими молодими гравцями сезону: Артема Броварця, Олександра Воронуху ( «Еталон» с. Мрин), Станіслава Хомича («Юність» с. Талалаївка), Віталія Грушка («Липів Ріг»), Сергія Данилка, Артура Солонця («ІМК» м. Носівка).

«Проривом сезону» стала команда «Надія-Інтер» (с. Припутні).

Найдисциплінованішими визнали команди «Юність» (с. Талалаївка), «Партизан» (с. Володькова Дівиця), «Дівиця» (с. Мала Дівиця).

Кращими вболівальниками стали вболівальники ФК «Дівиця» (с. Мала Дівиця).

Іменні відзнаки отримали кращі гравці-легіонери та місцеві футболісти, а кубками «Кращий бомбардир» та «Кращий гравець» нагородили відповідно Андрія Бреуса («Еталон» с. Мрин) та Олександра Руденка ( «Лосинівка»).

За популяризацію й підтримку футболу в своїх громадах відзнаки отримали Володимир Скрипець (с. Мрин), Людмила Андрусенко (с. Безуглівка), Сергій Селютін, Сергій Друзь, Артур Чуприна, Анатолій Романенко (смт Лосинівка), Олександр Даценко (с. Припутні), Анатолій Чепела (с. Липів Ріг).

Бронзовим призером Відкритого чемпіонату з футболу 2019 стала команда «Еталон» (с. Мрин).

Срібним призером – ФК «Липів Ріг».

Чемпіоном Відкритого чемпіонату з футболу Ніжинського району 2019 визнали ФК «Лосинівка».

Подяку Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації вручили голові Федерації футболу району Олексію Чернеті.

Крім того, очільники району висловили особливу подяку організаторам справжнього святкового дійства під час церемонії нагородження – працівникам Ніжинського районного будинку культури, Яні Сербін, Богдані Марченко та учасникам хореографічної студії «Територія твого танцю» (смт Козелець) (керівник Ірина Баштан), Зразкового хореографічного ансамблю «Полісяночка» (керівник Марія Михальська), хореографічного колективу «Креатив» Талалаївської філії районної дитячої школи мистецтв (керівник Світлана Сварська).

Футбольний сезон 2019 року у Ніжинському районі завершено, попереду – 2020, робота над яким розпочинається уже сьогодні!