У Ніжинському агротехнічному коледжі знову аншлаг. Фото

11 грудня в Ніжинському агротехнічному коледжі відбулася прем’єра Новорічної вистави «Попелюшка» в сучасному аранжуванні. Усім знайомі з дитинства образи улюблених героїв Шарля Перо були втілені на сцені акторами театрального


11 грудня в Ніжинському агротехнічному коледжі відбулася прем’єра Новорічної вистави «Попелюшка» в сучасному аранжуванні. Усім знайомі з дитинства образи улюблених героїв Шарля Перо були втілені на сцені акторами театрального гуртка «Прем’єра», інформує natc.org.ua.

Уже з перших хвилин глядачі потрапили в дивовижний світ чудес та перевтілень. Історія доброї та чуйної Попелюшки не залишила нікого байдужим, а неперевершена гра Баби-Яги змусила глядачів аплодувати стоячи.

Допомогли створити атмосферу свята, музичної й танцювальної феєрії талановиті вокалістки та хореографічний колектив «Angel».

Новорічні свята – це пора яскравої ялинки, гарного настрою, чарівної казки як для дітей, так і для дорослих, які, забуваючи про щоденні турботи, радіють не менше. А ще – час добрих побажань кожному – близьким і далеким рідним, знайомим і чужим. То ж ми, колектив Ніжинського агротехнічного коледжу, бажаємо всім віри в чудеса, оптимізму, здоров’я, успіхів  і здійснення найпотаємніших мрій!

Наталія Шевченко, заступник директора з виховної роботи